Persoonlijke hulpmiddelen

Home > Vluchten > Nationale Kampioenschappen > Uitslagen 2016 > Eindstand Nationaal Kampioenschap Jeugd zelfstandig Vitesse

Eindstand Nationaal Kampioenschap Jeugd zelfstandig Vitesse

Dit is de voorlopige eindstand onder voorbehoud van reclames. Reclames op deze uitslagen zijn mogelijk t/m 28 oktober 2016.
Hokkampioenschap Aangewezen Vitesse 
Lidnummer Naam Woonplaats             Punten
1 0680-2175 Lennart Krijgsman Rijssen 4518.3
2 1622-0283 Corjan Tiggelman Middelharnis 4456.4
3 0414-0479 Wouter Vedder Tuk 3889.2
4 1013-0633 Emiel van Oostenbrugge Driebergen-Rijsenburg 3849.7
5 0155-0643 Dylan Hilbrands  Finsterwolde 3804.6
6 0771-0771 Jordi  Schrijvers Wageningen 3456.8
7 0704-0073 Lisanne van Dam Lemelerveld 3166.6
8 1735-1226 Max van Dongen Sliedrecht 3134.8
9 0422-1220 Mirthe van Es Wijhe 3016.7
10 0760-1022 Henrico Sneller Oldebroek 2932.8
11 0818-0227 Steyn  Bohmer  's-Heerenberg 2899.3
12 2151-0852 Rowdy Hoevenaars Uden 2895.4
13 0431-1518 Pieter Oosterling  l Staphorst 2812.4
14 1717-0582 Gwen v/d Merwe Dordrecht 2803.5
15 1624-0141 Rowan van Gurp   Stad a/h Haringvliet 2750.5
16 0933-0494 Thed van Wel  Dreumel 2717.7
17 1712-0860 Thomas de Jong Leerdam 2618.1
18 0432-9213 Paulus en Jansje van Veen Urk 2617.1
19 1610-0946 Mick Hameeteman Ouddorp 2610.9
20 0821-0645 Lars Polman Beek 2559.1
21 1977-0551 Laura van Dongen Terheijden 2556.8
22 0610-0088 Kevin Hoek Harbrinkhoek 2535.9
23 1726-9195 Britt en Bas Giltay Spijk 2524.6
24 0865-1044 Daan Smit Echteld 2520.5
25 0859-0321 Bjorn Gerritsen Rheden 2453.3
Hokkampioenschap Onaangewezen Vitesse 
Lidnummer Naam                  Woonplaats Punten
1 0155-0643 Dylan Hilbrands  Finsterwolde 2126.7
2 1622-0283 Corjan Tiggelman Middelharnis 1996.1
3 1717-0582 Gwen v/d Merwe Dordrecht 1763.0
4 1735-1226 Max van Dongen Sliedrecht 1475.3
5 0414-0479 Wouter Vedder Tuk 1435.9
6 0680-2175 Lennart Krijgsman Rijssen 1375.8
7 1610-0946 Mick Hameeteman Ouddorp 1374.9
8 0137-0768 Youri Meijerhof  Oude Pekela 1361.0
9 0431-1518 Pieter Oosterling  Staphorst 1347.9
10 1712-0860 Thomas de Jong Leerdam 1315.9
11 1013-0633 Emiel van Oostenbrugge Driebergen-Rijsenburg 1314.5
12 1977-0551 Laura van Dongen Terheijden 1285.7
13 1624-0141 Rowan van Gurp   Stad a/h Haringvliet 1254.5
14 2151-0852 Rowdy Hoevenaars Uden 1253.2
15 0771-0771 Jordi  Schrijvers Wageningen 1181.4
16 1850-0251 Stephan vd Jagt Yerseke 1168.6
17 0422-1220 Mirthe van Es Wijhe 1162.8
18 0430-0225 Dian Stoffer Wilsum 1031.9
19 0432-9213 Paulus en Jansje van Veen Urk 1029.5
20 0642-1255 Joe Lute Bruinenberg Glanerbrug 985.2
21 0933-0494 Thed van Wel  Dreumel 915.5
22 0704-0073 Lisanne van Dam Lemelerveld 913.1
23 0760-1022 Henrico Sneller Oldebroek 841.1
24 0865-1044 Daan Smit Echteld 839.5
25 0818-0227 Steyn  Bohmer  's-Heerenberg 800.8
Duifkampioenschap Vitesse
Lidnummer Naam Woonplaats Ringnummer Punten
1 0680-2175 Lennart Krijgsman Rijssen 14-1767980 4656.1
2 0414-0479 Wouter Vedder Tuk 13-1694923 4443.7
3 1622-0283 Corjan Tiggelman Middelharnis 13-1199111 4382.1
4 0771-0771 Jordi  Schrijvers Wageningen 14-1659263 4189.9
5 0155-0643 Dylan Hilbrands  Finsterwolde 15-4762868 4092.4
6 0414-0479 Wouter Vedder Tuk 13-1694917 4081.1
7 0818-0227 Steyn  Bohmer  's-Heerenberg 14-1675424 3898.2
8 0155-0643 Dylan Hilbrands  Finsterwolde 15-4762867 3831.1
9 0414-0479 Wouter Vedder Tuk 14-1501107 3809.7
10 1622-0283 Corjan Tiggelman Middelharnis 14-1022002 3706.8
11 0414-0479 Wouter Vedder Tuk 14-1501136 3702.1
12 0933-0494 Thed van Wel  Dreumel 15-1485116 3692.2
13 0432-9213 Paulus en Jansje van Veen Urk 14-4264244 3647.6
14 1013-0633 Emiel van Oostenbrugge Driebergen-Rijsen 14-1743370 3601.4
15 0704-0073 Lisanne van Dam Lemelerveld 13-1792449 3600.5
Realisatie door Four Digits op basis van Plone.