Persoonlijke hulpmiddelen

Home > Vluchten > Nationale Kampioenschappen > Uitslagen 2016 > Eindstand Nationaal Kampioenschap Jonge duiven onaangewezen 2016

Eindstand Nationaal Kampioenschap Jonge duiven onaangewezen 2016

Dit is de voorlopige eindstand onder voorbehoud van reclames.
Reclame op deze uitslagen is mogelijk t/m 7 oktober 2016. 

Lidnummer Naam Plaats Punten
1 1864-0385 C. Moeliker Tholen 3091.215
2 0906-9104 Combinatie Ebben Boven-Leeuwen 2609.581
3 1024-9146 Poelstra & Znn Utrecht 2512.404
4 0424-9352 De Drie Musketiers Zwolle 2370.139
5 1763-0261 J.J. Eskes Streefkerk 2366.880
6 1964-0331 P. Jacobs Sprundel 2308.822
7 1128-9059 Comb Heesen Laren 2261.740
8 0215-0605 Lucas Scholten Sneek 2256.291
9 0433-9021 Van den Berg Pigeons Tollebeek 2255.519
10 1527-0144 P. de Mooy Leiden 2255.479
11 1840-0571 H.M. Calon Hoofdplaat 2202.911
12 1652-0598 Aad van Berkel Rotterdam 2189.725
13 0696-1021 J.E.D. Karsten Wierden 2184.495
14 1264-9356 M. & M. Kramer Wormer 2180.071
15 1984-0893 J. van Turnhout Hoogerheide 2178.649
16 1313-9235 Hoffman/Regtop Den Helder 2159.428
17 1139-9352 Comb Hornsveld/Krol Soest 2140.194
18 1602-1134 P.C. van Gelder Rotterdam 2139.403
19 1738-0534 A.M. van de Rhee Alblasserdam 2133.354
20 1128-0971 Robin Rigter Eemnes 2131.119
21 0837-0327 P.J.H Pennekamp Westervoort 2128.446
22 1710-9195 Göbel & v.d.Sluis   Zwammerdam 2126.101
23 0432-1562 K. Hoekstra Urk 2120.798
24 2325-1232 W. Coenen Panheel 2101.195
25 1714-0263 W.A. de Bruijn Reeuwijk 2093.056
26 0209-0229 P de Jong Twijzelerheide 2085.054
27 1913-0132 P. Huijzers Dinteloord 2083.309
28 1020-0151 Ad van de Kreeft Tull en 't Waal 2072.881
29 1755-9307 Houdijker & Wouters Snelrewaard 2062.593
30 1201-0605 J.H. van Duren Amstelveen 2055.316
31 0238-0075 J.G. Oegema Hardegarijp 2043.198
32 1984-0401 L. Soffers Hoogerheide 2034.441
33 0262-0079 J. Boersma Sneek 2010.285
34 1110-0281 J. Oosterbroek Baarn 2003.359
35 211-0180 Jan Kooiker Buren-Ameland 1986.845
36 1545-0089 W. van Harskamp Lisse 1986.599
37 1816-1000 J.C. Walhout Goes 1976.992
38 205-9169 Tj. & J.Elzinga Harkema 1975.493
39 0690-0733 G.J. Smit Westerhaar 1961.540
40 1707-0541 Nancy van de Kooy Roelofarendsveen 1952.169
41 303-9312 Smit-Mulder Assen 1950.520
42 0311-9120 Vredeveld-Leemhuis Coevorden 1949.893
43 1530-9146 v 't Oever vd Laan Lisse 1947.019
44 1928-1568 K. van Koppen Steenbergen 1946.998
45 1253-0321 E. Uithuisje Marken 1933.934
46 1549-0601 Koos de Best Voorschoten 1930.761
47 1935-1557 A.J.S. van Bragt Made 1923.348
48 1049-0191 J.C. Kinneging Utrecht 1921.932
49 1928-1371 A. Verbogt Halsteren 1918.905
50 0410-1178 Mark van den Berg IJsselmuiden 1913.886
51 2201-9050 A. Vermulst & Zn Stiphout 1912.654
52 0611-9242 J. Doldersum & Zoon Almelo 1911.417
53 1940-0608 Fr. Hugens Ossendrecht 1905.752
54 1637-1412 Chris Koring Rotterdam 1900.616
55 0683-0809 K. Nijeboer De Pollen 1898.724
56 1049-9248 Pouw en Willems Utrecht 1894.880
57 0334-0796 B. Benjamins Zwartemeer 1892.694
58 1248-0908 H.J. Bolderman Amsterdam 1891.521
59 0419-9131 Gebr.Kruisweg Steenwijk 1887.807
60 0205-0828 W. Hoekstra Harkema 1881.393
61 1541-9326 W. Steenvoorden & Zn Noordwijk 1873.168
62 2101-0649 Hans Dekkers Hedikhuizen 1873.133
63 2566-0319 A. Kluten Maastricht 1871.402
64 1210-9067 J. Schutte & Zn Amsterdam 1869.652
65 1730-0176 T. van den Hoogen Gouda 1866.518
66 0906-0580 A.C. Ebben Deest 1863.308
67 0704-0162 Tije de Haan Heino 1860.545
68 0229-0748 T. Pander Joure 1857.023
69 0431-0024 Bert Bloemert Staphorst 1852.888
70 1768-0072 C. Zweere Zevenhuizen 1852.382
71 1525-9189 Duivenbode-Bekooy Leiden 1850.905
72 2585-9051 Gebr. Cox Buchten 1850.610
73 1926-0701 A. van Loon Halsteren 1848.758
74 1764-9077 Combinatie Lin Rijnsaterwoude 1847.915
75 1717-0582 Gwen v/d Merwe Dordrecht 1846.063
76 1717-0825 Peter van de Merwe Dordrecht 1845.451
77 1265-9171 Comb J&J Kaman Wormerveer 1844.544
78 1712-9062 Comb. de Jong Leerdam 1843.979
79 1735-0352 P. Punt Hardinxveld Giess 1842.193
80 1534-0729 P. Groeneveld Honselersdijk 1841.827
81 1054-0575 J.A. Goes Schalkwijk 1841.481
82 0356-9021 Gebr. Schrik Ter Apel 1836.199
83 2013-1448 C. van Wezel Kaatsheuvel 1833.527
84 2404-9179 B. Martens en Zn. Elsloo 1831.203
85 1910-6797 W. Colsen Prinsenbeek 1831.135
86 1758-0180 P. Mast Heinenoord 1828.369
87 0634-0704 A.J. van de Veen Enschede 1824.356
88 1502-9084 Comb Dukker De Lier 1823.894
89 0766-0533 Freek Wagenaar Voorst 1823.499
90 1753-0132 A.van Smoorenburg Nieuwveen 1819.142
91 2007-9456 Comb van Huijgevoort Tilburg 1818.819
92 1701-9115 Gebr. Barth 's-Gravendeel 1817.740
93 1307-0526 Jan Visser Hoogkarspel 1807.478
94 1313-0287 W. Ruiten Den Helder 1806.671
95 2019-0690 B. Ossenblok Sprang-Capelle 1802.641
96 1610-0989 J.H. Bal Ouddorp 1802.270
97 1745-9198 Van Dijk-Groenenberg Leerdam 1800.077
98 2115-0781 Willem v Santvoort Den Dungen 1797.999
99 1926-0417 J. Hendrikx Halsteren 1797.867
100 0303-9291 Comb. Ottens Rolde 1791.413

 

Realisatie door Four Digits op basis van Plone.