Persoonlijke hulpmiddelen

Home > Vluchten > Nationale Kampioenschappen > Uitslagen 2016 > Eindstand Nationaal Kampioenschap Vitesse onaangewezen 2016

Eindstand Nationaal Kampioenschap Vitesse onaangewezen 2016

Dit is de voorlopige eindstand onder voorbehoud van reclames.
Reclame is mogelijk tot 10 september op deze uitslagen.

LidnummerNaamWoonplaatsPunten
1 0107-0691 T. Kuiper Delfzijl 3206.3
2 1532-0730 Thomas van den Berg Monster 2873.9
3 1955-0922 G. de Nijs Rucphen 2779.9
4 1264-0845 J. Kuijzer Krommenie 2727.7
5 1210-9067 J. Schutte & Zn Amsterdam 2684.0
6 2137-0378 L.M. van Erp Berghem 2644.5
7 1935-1557 A.J.S. van Bragt Made 2625.3
8 1758-0180 P. Mast Heinenoord 2622.3
9 1128-9172 G. en H. Calis Bussum 2618.7
10 1534-9108 P. & T. van Kester Poeldijk 2614.4
11 0228-0442 J.J.Hoogland Midlum 2554.2
12 0349-9236 Kroese/Helmholt Leek 2543.5
13 1928-9120 Brouwers/Goossens Lepelstraat 2537.5
14 0349-0121 M. van der Veen Nieuw Roden 2536.4
15 0331-1456 J. Harder Klazienaveen 2536.2
16 1425-1145 Joh. Jansen Haarlem 2522.4
17 2259-0271 J. Jansen Valkenswaard 2513.0
18 1541-9260 W. Vink en zoon Noordwijk 2511.0
19 1135-0901 Mees Doornekamp Hoevelaken 2498.8
20 1020-0337 Frans Maring Nieuwegein 2495.4
21 1416-0242 H.F. Beentjes Heemskerk 2491.8
22 2016-0842 P. Westdorp Oirschot 2485.0
23 0641-0744 E. de Jong Glanerbrug 2475.1
24 1300-1127 Udo-Duijn Heiloo 2472.6
25 0731-0417 H. Pol Ede 2468.0
26 1840-0571 H.M. Calon Hoofdplaat 2454.2
27 1256-0577 G. Timmer Purmerend 2446.4
28 0709-9216 B.W. van Zeist & znn Apeldoorn 2444.7
29 1758-0015 A. Beije Puttershoek 2423.0
30 1425-0212 P. Schot Santpoort Noord 2419.3
31 1861-9022 Comb Moes-Van Alphen Terneuzen 2416.9
32 1554-0635 H.N.J. Gijzen Rijswijk 2404.5
33 1256-1181 M.F.J. Krijger Purmerend 2400.4
34 1557-9202 Hilgersom-Tijssen Stompwijk 2382.9
35 1527-9062 Gebr van Seggelen Warmond 2381.1
36 2201-9050 A. Vermulst & Zn Stiphout 2379.2
37 0405-9287 H van Pijkeren en Zn Wezep 2379.1
38 1534-0729 P. Groeneveld Honselersdijk 2374.5
39 0671-9136 Comb. Visscher Glanerbrug 2372.1
40 1926-0646 Jac. Kruf Halsteren 2362.5
41 1835-9103 Comb Beekman & zn Middelburg 2359.1
42 1926-0701 A. van Loon Halsteren 2349.3
43 1109-0511 John Ruttenberg Baarn 2346.9
44 1304-0720 J. Kuypers Alkmaar 2346.3
45 1256-0143 Bram ten Klei Purmerend 2345.1
46 1707-9281 Comb v/d Kooy Roelofarendsveen 2342.4
47 1752-0714 H. den Hartog Nieuwkoop 2325.0
48 1551-9090 Onvlee-Langeveld Wassenaar 2320.6
49 1984-0401 L. Soffers Hoogerheide 2313.3
50 0413-0165 Dirk Huizinga Bant 2287.1
51 1770-0294 C. Sterrenburg Zwijndrecht 2285.7
52 0722-1710 H. Munstege Deventer 2275.3
53 0317-0596 H.T. Deuring Gasselternyveen 2266.4
54 0136-0233 Geert Munnik Noordbroek 2262.6
55 2013-1448 C. van Wezel Kaatsheuvel 2259.0
56 0649-0441 F. Nijhof Groenlo 2258.2
57 1816-0551 D. Wagenaar Kloetinge 2256.4
58 0422-9118 G. & R. Schuiling Wijhe 2252.2
59 1554-0547 P. Moerman Wateringen 2251.0
60 0844-0448 Peter Janssen Kleve-Lobith 2249.2
61 1047-1085 J. van Stam Utrecht 2249.1
62 0832-0175 H. Neervoort Doetinchem 2241.9
63 1674-0915 Ch. Heere Spijkenisse 2239.0
64 1965-2255 D. van de Akker Etten Leur 2234.7
65 0215-0605 Lucas Scholten Sneek 2232.5
66 1870-1414 J. den Hengst Zierikzee 2225.5
67 1101-9081 St.v.Breemen-v.d.Bos Hilversum 2223.2
68 1828-1064 Joh. van Spaandonck St. Jansteen 2221.2
69 1541-9326 W. Steenvoorden & Zn Noordwijk 2220.4
70 2128-0438 C. van de Wetering Wijk en Aalburg 2215.0
71 0742-9191 W. Mostert en Zn. Hierden 2211.9
72 1610-0172 A. Klijn Ouddorp 2211.6
73 0696-0069 J.H.M. Boenders Wierden 2210.6
74 1534-0508 K. van Ruyven Monster 2210.0
75 1110-0311 T. Ouderdorp Baarn 2206.0
76 0303-9291 Comb. Ottens Rolde 2205.0
77 2237-1036 Ad vd Crommenacker Gemert 2204.9
78 1549-0598 Ton van Wissen Voorschoten 2196.8
79 1248-0908 H.J. Bolderman Amsterdam 2194.6
80 1738-1731 A.H. Ros Ridderkerk 2193.8
81 1944-9121 Comb Korst-Lambregts Oud Gastel 2193.1
82 1416-0579 S.J. Weel Heemskerk 2189.9
83 1613-1187 H.L Koenen Rozenburg 2188.0
84 1610-9147 Comb Grinwis & Van A Ouddorp 2185.3
85 0229-0748 T. Pander Joure 2173.9
86 0813-1496 Th. Medze Arnhem 2171.1
87 1859-9236 de Mul & Vermeirssen Philippine 2155.9
88 1602-1134 P.C. van Gelder Rotterdam 2147.5
89 1763-0261 J.J. Eskes Streefkerk 2145.0
90 1835-0171 G. Baan Middelburg 2141.2
91 1674-9070 Comb den Boer/ Olree Hoogvliet 2139.5
92 1519-9193 A.Kerp. & S.v.Wijk Katwijk aan Zee 2138.2
93 0101-0100 Wendela Wiersema Appingedam 2137.3
94 1626-9104 Stoop v. Huizen Den Bommel 2136.4
95 0630-0262 Jan Duijn Enschede 2135.1
96 1735-0026 Nico van Noordenne Hardinxveld Giessen 2133.9
97 1534-9029 Comb van Vliet-Meurs Monster 2131.9
98 0238-9112 Gebr. Koehoorn Goutum 2130.3
99 1960-9417 Haperen-Wezenbeek Roosendaal 2130.1
100 0155-0643 Dylan Hilbrands jl Finsterwolde 2126.7
Realisatie door Four Digits op basis van Plone.