Persoonlijke hulpmiddelen

Home > Vluchten > Nationale Kampioenschappen > Uitslagen 2016 > Voorlopige eindstand Nationaal Kampioenschap Jonge duiven aangewezen 2016

Voorlopige eindstand Nationaal Kampioenschap Jonge duiven aangewezen 2016

Dit is de voorlopige eindstand onder voorbehoud van reclames.
Reclame op deze uitslagen is mogelijk t/m 7 oktober 2016. 

Lidnummer Naam Plaats Punten
1 2025-0642 W. Snels jr Waalwijk 5766.604
2 2007-9588 comb. de Kok Konings Goirle 5349.039
3 1738-0534 A.M. van de Rhee Alblasserdam 5308.652
4 1717-0582 Gwen v/d Merwe Dordrecht 5142.688
5 0906-9104 Combinatie Ebben Boven-Leeuwen 4934.092
6 1758-9065 Reedijk-Jongekrijg Puttershoek 4933.693
7 1730-9124 Gebr Lugthart Gouda 4921.947
8 1020-0151 Ad van de Kreeft Tull en 't Waal 4847.422
9 2014-0233 A. van Laarhoven Loon op Zand 4817.312
10 1527-0144 P. de Mooy Leiden 4798.298
11 1763-0261 J.J. Eskes Streefkerk 4774.350
12 1652-0598 Aad van Berkel Rotterdam 4693.293
13 1534-0729 P. Groeneveld Honselersdijk 4633.386
14 1502-9084 Comb Dukker De Lier 4629.219
15 1755-9307 Houdijker & Wouters Snelrewaard 4627.444
16 1864-0385 C. Moeliker Tholen 4624.673
17 1714-0263 W.A. de Bruijn Reeuwijk 4621.546
18 0763-1350 A. Dokter Putten 4556.011
19 2325-1232 W. Coenen Panheel 4487.042
20 1557-9041 Comb. P.T.T. Zoeterwoude 4484.086
21 1507-0920 J.P.J. van Houweling Den Haag 4460.113
22 1557-9270 Hilgersom-v/d Salm Stompwijk 4414.285
23 1541-9326 W. Steenvoorden & Zn Noordwijk 4385.687
24 1735-9076 P. Timmer & Zn. Hardinxveld Giessendam 4383.431
25 0329-1074 J.J. Tip Veenoord 4364.008
26 1717-0825 Peter van de Merwe Dordrecht 4361.656
27 2404-9179 B. Martens en Zn. Elsloo 4326.060
28 0696-1021 J.E.D. Karsten Wierden 4310.259
29 1307-1157 A. Kors Westwoud 4285.243
30 1939-0831 C. Ligtvoet Oosterhout 4260.671
31 1963-0176 J. Antonissen Rucphen 4241.995
32 1926-0417 J. Hendrikx Halsteren 4236.161
33 2237-1036 Ad vd Crommenacker Gemert 4232.717
34 1530-0732 Q.T.M. Dofferhoff Lisse 4231.627
35 0763-0079 G. Doppenberg Putten 4230.507
36 0419-9131 Gebr.Kruisweg Steenwijk 4228.326
37 1264-9356 M. & M. Kramer Wormer 4219.963
38 1248-0380 H. Reith Landsmeer 4207.220
39 1637-1412 Chris Koring Rotterdam 4199.959
40 1110-0281 J. Oosterbroek Baarn 4194.419
41 0211-0180 Jan Kooiker Buren-Ameland 4172.572
42 1745-0563 Valentijn Groenenberg Leerdam 4146.737
43 1557-9245 Seggelen/Wolvers Zoeterwoude 4137.407
44 0414-0711 Bouke de Boer Steenwijk 4117.676
45 1730-9175 C. & M. Everling Gouda 4117.564
46 1549-0849 Freek van Os Voorschoten 4117.113
47 0350-0160 A.J. van der Linden Nieuw Amsterdam 4087.890
48 0307-0253 H. Makken Beilen 4082.651
49 1549-0601 Koos de Best Voorschoten 4075.145
50 1763-0490 J.P. van Wijnen Streefkerk 4074.397
51 1609-0185 J.C. Roodzant Dirksland 4068.214
52 1964-0331 P. Jacobs Sprundel 4061.004
53 1307-0526 Jan Visser Hoogkarspel 4058.523
54 0267-9106 Hoekstra / Mendes da Ternaard 4049.664
55 1752-0714 H. den Hartog Nieuwkoop 4049.474
56 1755-9196 Houdijker&Wouters Snelrewaard 4039.447
57 1764-9077 Combinatie Lin Rijnsaterwoude 4033.463
58 2308-9032 J.v.d.Pasch&Dochter Grubbenvorst 4029.030
59 1530-9146 v 't Oever vd Laan Lisse 4008.926
60 1502-0727 L. van Rijn De Lier 4008.441
61 1758-0431 M.A. Palsrok Puttershoek 3993.681
62 1554-9341 Gebr. Vis Wateringen 3989.117
63 1928-1371 A. Verbogt Halsteren 3981.067
64 1926-0701 A. van Loon Halsteren 3971.478
65 1928-0619 J.P. Roosendaal Halsteren 3964.342
66 1758-0015 A. Beije Puttershoek 3952.220
67 0270-0789 H van der Tuin Oldeberkoop 3949.421
68 0262-0982 TEAM-GPS Oosterwierum 3946.926
69 1939-9075 Comb Stultjens & van Dongen Oosterhout 3943.269
70 0837-0238 N.J. Koenders Westervoort 3943.092
71 0205-9169 Tj. & J.Elzinga Harkema 3942.926
72 1758-0180 P. Mast Heinenoord 3937.391
73 1730-9183 Gebr. Epping Gouda 3928.532
74 1651-9216 Comb Burg & Luijken Rotterdam 3916.748
75 0676-9215 Comb. Oude Lashof Weerselo 3915.245
76 1710-0803 C. van Dijk Alphen a/d Rijn 3906.012
77 1682-9071 Comb Velgersdijk Zuidland 3895.424
78 1525-9038 W. Rietkerken & Zn Leiden 3892.246
79 1313-0091 P. Crans Den Helder 3884.953
80 1950-9206 Heijblom & v.Strien Raamsdonk 3879.937
81 1714-0735 N.W. de Wit Bodegraven 3879.772
82 1950-1113 H. Kemmeren Raamsdonk 3864.627
83 2404-0340 L. Pijpers Beek 3862.293
84 0634-0704 A.J. van de Veen Enschede 3860.171
85 0658-0748 J. Leusenkamp Hengelo 3851.957
86 1541-9334 van Delft&Driebergen Rijnsburg 3850.083
87 1049-9248 Pouw en Willems Utrecht 3846.750
88 1507-0822 T. C. van der Meer Leidschendam 3843.815
89 2107-0221 R. v.d. Langenberg Boxtel 3840.391
90 1604-9232 Comb.Romein-Klein Rotterdam 3837.615
91 2329-9079 L. & M. Verbart Baarlo 3823.040
92 1248-0908 H.J. Bolderman Amsterdam 3819.988
93 1928-1568 K. van Koppen Steenbergen 3814.318
94 1710-9195 Göbel & v.d.Sluis   Z wammerdam 3814.177
95 1984-0401 L. Soffers Hoogerheide 3812.970
96 2115-0781 Willem v Santvoort Den Dungen 3806.749
97 1054-0575 J.A. Goes Schalkwijk 3803.804
98 2137-0378 L.M. van Erp Berghem 3796.349
99 1756-0263 T. Hubers Papendrecht 3793.888
100 1540-9136 Ruyven v.& Leeuwen Maasland 3788.483
Realisatie door Four Digits op basis van Plone.