Persoonlijke hulpmiddelen

Home > Vluchten > Nationale Kampioenschappen > Uitslagen 2016 > Voorlopige eindstand Nationaal Kampioenschap Jonge duiven onaangewezen 2016

Voorlopige eindstand Nationaal Kampioenschap Jonge duiven onaangewezen 2016

Dit is de voorlopige eindstand onder voorbehoud van reclames.
Reclame op deze uitslagen is mogelijk t/m 7 oktober 2016. 

Lidnummer Naam Plaats Punten
1 1864-0385 C. Moeliker Tholen 3091.215
2 0906-9104 Combinatie Ebben Boven-Leeuwen 2609.581
3 1024-9146 Poelstra & Znn Utrecht 2512.404
4 0424-9352 De Drie Musketiers Zwolle 2370.139
5 1763-0261 J.J. Eskes Streefkerk 2366.880
6 1964-0331 P. Jacobs Sprundel 2308.822
7 1128-9059 Comb Heesen Laren 2261.740
8 0215-0605 Lucas Scholten Sneek 2256.291
9 0433-9021 Van den Berg Pigeons Tollebeek 2255.519
10 1527-0144 P. de Mooy Leiden 2255.479
11 1840-0571 H.M. Calon Hoofdplaat 2202.911
12 1652-0598 Aad van Berkel Rotterdam 2189.725
13 0696-1021 J.E.D. Karsten Wierden 2184.495
14 1264-9356 M. & M. Kramer Wormer 2180.071
15 1984-0893 J. van Turnhout Hoogerheide 2178.649
16 1313-9235 Hoffman/Regtop Den Helder 2159.428
17 1139-9352 Comb Hornsveld/Krol Soest 2140.194
18 1602-1134 P.C. van Gelder Rotterdam 2139.403
19 1738-0534 A.M. van de Rhee Alblasserdam 2133.354
20 1128-0971 Robin Rigter Eemnes 2131.119
21 0837-0327 P.J.H Pennekamp Westervoort 2128.446
22 1710-9195 Göbel & v.d.Sluis   Zwammerdam 2126.101
23 0432-1562 K. Hoekstra Urk 2120.798
24 2325-1232 W. Coenen Panheel 2101.195
25 1714-0263 W.A. de Bruijn Reeuwijk 2093.056
26 0209-0229 P de Jong Twijzelerheide 2085.054
27 1913-0132 P. Huijzers Dinteloord 2083.309
28 1020-0151 Ad van de Kreeft Tull en 't Waal 2072.881
29 1755-9307 Houdijker & Wouters Snelrewaard 2062.593
30 1201-0605 J.H. van Duren Amstelveen 2055.316
31 0238-0075 J.G. Oegema Hardegarijp 2043.198
32 1984-0401 L. Soffers Hoogerheide 2034.441
33 0262-0079 J. Boersma Sneek 2010.285
34 1110-0281 J. Oosterbroek Baarn 2003.359
35 211-0180 Jan Kooiker Buren-Ameland 1986.845
36 1545-0089 W. van Harskamp Lisse 1986.599
37 1816-1000 J.C. Walhout Goes 1976.992
38 205-9169 Tj. & J.Elzinga Harkema 1975.493
39 0690-0733 G.J. Smit Westerhaar 1961.540
40 1707-0541 Nancy van de Kooy Roelofarendsveen 1952.169
41 303-9312 Smit-Mulder Assen 1950.520
42 0311-9120 Vredeveld-Leemhuis Coevorden 1949.893
43 1530-9146 v 't Oever vd Laan Lisse 1947.019
44 1928-1568 K. van Koppen Steenbergen 1946.998
45 1253-0321 E. Uithuisje Marken 1933.934
46 1549-0601 Koos de Best Voorschoten 1930.761
47 1935-1557 A.J.S. van Bragt Made 1923.348
48 1049-0191 J.C. Kinneging Utrecht 1921.932
49 1928-1371 A. Verbogt Halsteren 1918.905
50 0410-1178 Mark van den Berg IJsselmuiden 1913.886
51 2201-9050 A. Vermulst & Zn Stiphout 1912.654
52 0611-9242 J. Doldersum & Zoon Almelo 1911.417
53 1940-0608 Fr. Hugens Ossendrecht 1905.752
54 1637-1412 Chris Koring Rotterdam 1900.616
55 0683-0809 K. Nijeboer De Pollen 1898.724
56 1049-9248 Pouw en Willems Utrecht 1894.880
57 0334-0796 B. Benjamins Zwartemeer 1892.694
58 1248-0908 H.J. Bolderman Amsterdam 1891.521
59 0419-9131 Gebr.Kruisweg Steenwijk 1887.807
60 0205-0828 W. Hoekstra Harkema 1881.393
61 1541-9326 W. Steenvoorden & Zn Noordwijk 1873.168
62 2101-0649 Hans Dekkers Hedikhuizen 1873.133
63 2566-0319 A. Kluten Maastricht 1871.402
64 1210-9067 J. Schutte & Zn Amsterdam 1869.652
65 1730-0176 T. van den Hoogen Gouda 1866.518
66 0906-0580 A.C. Ebben Deest 1863.308
67 0704-0162 Tije de Haan Heino 1860.545
68 0229-0748 T. Pander Joure 1857.023
69 0431-0024 Bert Bloemert Staphorst 1852.888
70 1768-0072 C. Zweere Zevenhuizen 1852.382
71 1525-9189 Duivenbode-Bekooy Leiden 1850.905
72 2585-9051 Gebr. Cox Buchten 1850.610
73 1926-0701 A. van Loon Halsteren 1848.758
74 1764-9077 Combinatie Lin Rijnsaterwoude 1847.915
75 1717-0582 Gwen v/d Merwe Dordrecht 1846.063
76 1717-0825 Peter van de Merwe Dordrecht 1845.451
77 1265-9171 Comb J&J Kaman Wormerveer 1844.544
78 1712-9062 Comb. de Jong Leerdam 1843.979
79 1735-0352 P. Punt Hardinxveld Giess 1842.193
80 1534-0729 P. Groeneveld Honselersdijk 1841.827
81 1054-0575 J.A. Goes Schalkwijk 1841.481
82 0356-9021 Gebr. Schrik Ter Apel 1836.199
83 2013-1448 C. van Wezel Kaatsheuvel 1833.527
84 2404-9179 B. Martens en Zn. Elsloo 1831.203
85 1910-6797 W. Colsen Prinsenbeek 1831.135
86 1758-0180 P. Mast Heinenoord 1828.369
87 0634-0704 A.J. van de Veen Enschede 1824.356
88 1502-9084 Comb Dukker De Lier 1823.894
89 0766-0533 Freek Wagenaar Voorst 1823.499
90 1753-0132 A.van Smoorenburg Nieuwveen 1819.142
91 2007-9456 Comb van Huijgevoort Tilburg 1818.819
92 1701-9115 Gebr. Barth 's-Gravendeel 1817.740
93 1307-0526 Jan Visser Hoogkarspel 1807.478
94 1313-0287 W. Ruiten Den Helder 1806.671
95 2019-0690 B. Ossenblok Sprang-Capelle 1802.641
96 1610-0989 J.H. Bal Ouddorp 1802.270
97 1745-9198 Van Dijk-Groenenberg Leerdam 1800.077
98 2115-0781 Willem v Santvoort Den Dungen 1797.999
99 1926-0417 J. Hendrikx Halsteren 1797.867
100 0303-9291 Comb. Ottens Rolde 1791.413

 

Realisatie door Four Digits op basis van Plone.